Edit
osgb hizmeti

Hakkımızda

KADİM OSGB; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermek üzere gerekli donanım ve personele sahip Çalışma Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nden Ortak Sağlık Güvenlik Birimi lisansı almış bir kuruluştur.

Bize Ulaşın

Bize ulaşın

0212 482 1595 0541 349 9394

Kurumsal OSGB Hizmetleri

Kurumsal OSGB Hizmetleri

Kadim OSGB, 2013 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunan, Çalışma Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir kuruluştur. Vizyonumuz, Türkiye ‘de ihracat yapan şirketlere güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada saygın ve lider bir firma olmaktır. Kadim OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini eksiksiz sağlarken müşterilerimizin SEDEX, BSCI, FAMA, INDITEX ve diğer müşteri denetimlerden başarılı olması için gerekli olan denetim hazırlıklarını da yaparak katma değer oluşturmaktır.

”İş Güvenliğini Önemseyin, Hayata Gülümseyin” sloganıyla yola çıktığımız 10 yıllık tecrübemizle mutlu müşteri portföyümüzle hizmetlerimiz devam etmektedir.

Kadim OSGB, Beylikdüzü ofisinde siz değerli müşterilerimizin tüm İSG ihtiyaçlarını karşılamak için, laboratuvarında İşe Giriş Sağlık Raporu hizmeti ve periyodik sağlık taramalarınız için Mobil Sağlık Tarama Hizmetini kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

KURUMSAL FİRMALARIN İSG HİZMETLERİNDEKİ ÇÖZÜM ORTAĞI

İhracat yapan firmaların Sosyal Uygunluk Denetimleri için İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetimizi DENETİM DANIŞMANLIK Hizmetlerimizle birleştirdik. 200’e yakın firmaya bu anlamda hizmet veren firmamız yılda 200’den fazla denetimde müşterilerine refakat etmektedir. Hazırlığını yaptığımız Sosyal Uygunluk Denetimler;

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir