Edit
osgb hizmeti

Hakkımızda

KADİM OSGB; 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği işletmelere iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermek üzere gerekli donanım ve personele sahip Çalışma Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nden Ortak Sağlık Güvenlik Birimi lisansı almış bir kuruluştur.

Bize Ulaşın

Hızlı İletişim

0212 482 1595

Mobil Sağlık Tarama

Mobil Sağlık Tarama

Hürriyet Bulvarı No:41/2 Beylikdüzü adresinde, Bakırcılar Sanayi Sitesi ve Birlik Sanayi sitesinin bir alt caddesi olan Hürriyet bulvarında Mobil Sağlık Tarama Hizmeti alabileceğiniz Kadim OSGB & Laboratuvarı hizmete açıldı.

İşyerlerinde faaliyetlerine devam eden çalışanların, mobil bir araç vasıtasıyla, periyodik sağlık taramalarının yapılmasını sağlayabilecek tahlillerin alınması felsefesiyle hareket eden, ayağa götürülen sağlık hizmeti mobil sağlık hizmetleri olarak adlandırılmaktadır.

İstanbul il Sağlık Müdürlüğünden almış olduğumuz Gezici İSG hizmetleri ruhsatımızla müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Beylikdüzü Mobil Sağlık Tarama hizmeti, Esenyurt Mobil Sağlık Tarama hizmeti ve İstanbul’ da bulunan tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Gezici İSG hizmetleri kapsamındaki Mobil Sağlık Tarama Hizmetimizle Tanışın.

Mobil Sağlık Tarama Araçlarımızla;

Akciğer Filmi, Odyometri (işitme) Testi, Solunum Fonksiyon Testi (SFT), EKG Grafisi, Göz Testi, Tetonoz Aşısı ve koruyucu aşılar, PCR Numune Alma, Portör Testi, Hemogram ve Tüm Kan Testlerini yapmaktayız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir