Kadim OSGB Olarak, Güvenliğinizi Sorumluluğumuz Olarak Benimsemiş Bulunuyoruz
HAKKIMIZDA

KADİM OSGB

2013 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunan Çalışma Bakanlığından onay almış bir kuruluştur. İş yerlerinin 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanuna istinaden zorunlu olarak yapması gereken çalışmaların yanı sıra firmaların sosyal uygunluk danışmanlığını da kapsayan çözüm ortağı olarak tercih ettiği kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Birçok hizmeti bünyesinde bulunduran firmamız siz değerli müşterilerimizin üretimde zaman kaybı yaşamamasına, verimli ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamasına yardımcı olmaktadır. Bunun  için işe yeni başlayacak olan personelinizi Beylikdüzünde bulunan Osgb & Sağlık laboratuvarımıza göndermeniz yeterlidir. Gelen çalışanların sağlık testlerini,  işe giriş muayenelerini ve iş güvenliği eğitimlerini tamamlayıp size isg hizmetleri tamamlanmış çalışanınızı gönderiyoruz. Bu şekilde üretim kaybı yaşanmaması, sağlık açısından işe uygun olan personelin işbaşı yapması ve iş güvenliği eğitimini tamamlamış personelin hazır bir şekilde işe başlaması sağlanmaktadır.

Türkiye de ihracat yapan şirketlere güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli varlığı olarak kabul eden, değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada saygın ve lider bir firma olmaktır. Kadim OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini eksiksiz sağlarken müşterilerimizin Sedex, Bscı ve diğer müşteri denetimlerden başarılı olması gerekli olan denetim hazırlık danışmanlıklarını da yaparak katma değer oluşturmaktayız.

Müşterilerinin iş sağlığı ve güvenliğini hizmetlerini noksansız tamamlayarak sıfır iş kazası hedefine ulaştıran, Müşterilerini BSCI, SEDEX, FAMA, INDITEX vb. müşteri denetmlerinde başarıya ulaştıran, Etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, müşteri memnuniyetini en önde tutan bir marka olmaktır.

Kadim OSGB; 2013 yılından beri iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunan Çalışma Bakanlığından onay almış bir kuruluştur. İş yerlerinin 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanuna istinaden zorunlu olarak yapması gereken çalışmalarda çözüm ortağı olarak tercih ettiği kaliteli hizmeti en uygun bedeller ile sunmaktan gurur duymaktayız.

Temel Değerlerimiz;

· Güvenilir olmak,

· Empati kurmak ve insanlara değer vermek,

· Çözüm odaklı olmak,

· Gelişime açık olmak,

· Kaliteden ödün vermeden ekonomik çözümler üretmek,

· Kurum politikalarına paralel hareket etmek,

· Geleceğe ve insana yatırım yapmaktır.

Kadim OSGB uzun yıllara dayanan mesleki deneyimiyle 6331 sayılı İş Güvenliği Kanunu kapsamında çalışma hayatımızda oldukça önemli hale gelen iş sağlığı ve güvenliği konusunda profesyonel hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.
Kadim OSGB, Beylikdüzü, Esenyurt başta olmak üzere tüm İstanbul’a hizmet vermektedir.
Kadim OSGB, bünyesinde bulunan İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı Gezici Sağlık aracları ile mobil sağlık taramalarınızı profesyonel olarak yapmaktadır.
Kadim OSGB, Beylikdüzü ofisinde bulundurduğu Basit Hizmet Laboratuvarında işe giriş sağlık raporu hizmetleri sunmaktadır.

Kadim OSGB, Osgb hizmetlerini sosyal uygunluk danışmanlık hizmetiyle birleştirerek ihracat yapan müşterilerinin verim aldıkları çözüm ortağıdır.

Her Zaman Profesyonelliği İlke Edinmiş, Hizmet Sektöründe Devrim Yapan KADİM OSGB Olarak, Güvenliğinizi Sorumluluğumuz Olarak Benimsemiş Bulunuyoruz...

KADİM OSGB

Müşteri Yorumları

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

Robart Marts Ceo at dorn

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

July Robast Manager

From banking and insurance to wealth manage ent and securities distribution, we dedicate financial on services the teams serve all major sectors.

Mark Stive Ceo at dron